• 24máj
          • 2. KOLO PRIJÍMACÍCH SKÚŠOK

Oznamujeme Vám, že 2. kolo prijímacích skúšok sa na našej škole uskutoční 21.6.2022 o 8,00.

Voľné miesta:

3 - ročný učebný odbor Stolár     končí výučným listom                         4 miesta

4 - ročný  študijný odbor Mechanik nastavovač                                      8 miest

4 - ročný študijný odbor Operátor drevárskej a nábytkárskej výroby    10 miest

( 4- ročné študijné odbory sú zaradené v systéme duálneho vzdelávania a končia maturitným vysvedčením spolu s výučným listom )

• 18máj
      • 16máj
      • 05máj
      • 04máj
          • OZNÁMENIE

Oznamujeme širokej verejnosti, že v školskom roku 2022/2023 otvárame nadstavbové štúdium v odboroch Technickoekonomický pracovník a Poľnohospodárstvo. Štúdium končí maturitnou skúškou. Záujemci si môžu podať prihlášky do 31. mája 2022 na sekretariáte školy. Prihláška tvorí prílohu tohoto oznámenia.