• 21jún
          • PORADA VÝCHOVNÝCH PORADCOV ZŠ

21. júna 2022 sa na našej škole uskutočnila Porada výchovných poradcov zo základných škôl z lučeneckého a  poltárskeho okresu. Ďakujeme im, že si pre miesto svojho stretnutia vybrali našu školu. Dúfame, že dnešný deň im priniesol veľa podnetných informácií, ktoré odovzdajú širokej verejnosti.

• 16jún
          • DEŇ DETÍ FIRMY EKOLTECH FIĽAKOVO

Čo ?                DEŇ DETÍ

Kedy ?               18.6.2022

O koľkej ?     od 9,00

Kde ?               areál Strednej odbornej školy vo Fiľakove

Pre koho ?       zamestnanci firmy  Ekoltech a ich deti

V rámci tohoto dňa budú otvorené aj naše dielne školy podľa záujmu zúčastnených.

• 14jún
          • Bezpečnosť na sociálnych sieťach

Dnes 14.6.2022 - utorok sa žiaci z niekoľkých tried zúčastnili preventívnej aktivity, ktorá bola zameraná na bezpečné a zodpovedné správanie študentov na internete a na riziká spojené s používaním sociálnych sietí. V diskusiách sme si vymieňali informácie o kyberšikane, závislostí na sociálnych sietiach ,kde a ako nájsť pomoc. V skupinových aktivitách sme sa oboznámili s pojmami a s ich významom, ktoré sa používajú v tejto oblasti.V závere sme poukázali na užitočné rady a odporúčania ako sa chrániť pred kyberšikanou. Veríme, že si študenti z tejto aktivity odniesli užitočné informácie. Ďakujeme pani Andrei Lakatošovej.

• 13jún