•                                              Učiteľ Nemeckého jazyka

01.11.2022

Druh pracovného pomeru zastupovanie počas dlhodobej PN na 12 hodín

Mzdové podmienky (brutto)
          V zmysle zákona č. 138/2019 Z. z. o  pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov,  zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády SR č. 341/2004 Z. z., ktorým sa ustanovujú  katalógy pracovných činností pri výkone práce vo verejnom záujme a o ich zmenách a dopĺňaní v znení neskorších predpisov, prílohy č. 4 k nariadeniu vlády č. 388/2018 Z. z.:  v závislosti od splnenia požadovaných podmienok pre zaradenie do platovej tarify, podľa počtu odpracovaných rokov, osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje vyučovanie Nemeckého jazyka podľa školského vzdelávacieho programu školy.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Učiteľstvo Nemecký jazyk

Počet rokov praxe

nie je podmienkou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• bezúhonnosť,
          • zdravotná spôsobilosť na výkon pedagogickej činnosti,
          • ovládanie štátneho jazyka,
          • ovládanie balíka MS Office a internetu na pokročilej úrovni,

• organizovanie a plánovanie práce, kultivovaný písomný a slovný prejav, tímová práca, tvorivosť.