• OZNÁMENIE

• Stredná odborná škola - Szakközépiskola, J. Kalinčiaka 1584/8 vo Fiľakove Vám oznamuje, že od 12.10.2020 poskytuje možnosť Karanténneho ubytovania. Cenník je v prílohe tohto oznámenia.

• OZNÁMENIE

• Vážení žiaci, rodičia, pedagógovia !!

Podľa informácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR prechádzajú stredné školy od zajtra 12.10.2020 na dištančnú formu vzdelávania - prerušuje sa vyučovanie na škole až do odvolania.

Vzdelávanie sa bude uskutočňovať podľa pokynov, ktoré ešte ministerstvo upresní.

Ostaňte, prosím Vás od zajtra doma a čakajte na ďalšie informácie. Budeme Vás určite informovať.

Vedenie školy

• UPOZORNENIE

• Upozorňujeme všetkých na zmenu emailovej adresy školy ! Od 1.10.2020 je emailová adresa školy:

soufil@soufil.sk