• 23feb
      • 18feb
          • NÁSTUP DO ŠKOLY PO JARNÝCH PRÁZDNINÁCH

Dobrý deň,

pomaly sa končia jarné prázdniny a tak Vás chceme oboznámiť s aktuálnymi informáciami.

Po prázdninách nastupujú do školy opäť iba končiace ročníky IV. A, III.B, III.C a II.D.

Je nám to ľúto, že epidemiologická situácia to nedovoľuje inak.

Tak ako pred prázdninami, tak aj teraz musia mať plnoletí žiaci, neplnoletí žiak a jeho rodič a zamestnanci, ktorí nastupujú do školy negatívny test na COVID 19, nie starší ako 7 dní.

Z dôvodu nízkeho záujmu, nebude na našej škole prebiehať testovanie, takže Vás poprosíme otestujte sa na iných Mobilných odberných miestach najlepšie cez víkend, aby ste mali platný test až do piatku.

Rozvrh hodín pre tieto 4 triedy obdržia žiaci aj vyučujúci na pondelok v priebehu dnešného dňa.

Ostatné triedy a vyučujúci pokračujú v dištančnom vzdelávaní.

• 11feb
      • 05feb
          • NÁVRAT ŽIAKOV DO ŠKOLY

Oznamujeme Vám, že dňa 8.2.2021 ( v pondelok ) nastúpia žiaci IV. A, III.C, III. B a II.D do školy na 8,00.

Podmienka je negatívny test na COVID 19 nie starší ako 7 dní.Prosím Vás prineste si ho do školy a žiaci, ktorí nemajú 18 rokov aj kópiu testu rodiča. Pri žiakoch, ktorí nemajú 18 rokov sa musí otestovať aj jeden rodič.

V škole sa vypíšu Vyhlásenia.

Musia byť otestovaní aj zamestnanci školy.

Žiaci ostatných ročníkov pokračujú v dištančnom vzdelávaní.

Vedenie školy.