• Nástup do školy od 3. mája 2021 ( pondelok )

• Oznamujeme Vám, že od 3. mája 2021 ( pondelok ) nie je potrebné pri nástupe žiaka do školy test na COVID 19. Pre zamestnancov školy sú uvedené pravidlá v priložených infografikách. Lučenec je v bordovej farbe, naďalej prídu iba končiace triedy - 2. D., 3.C., 3.B , 4.A .

• OZNÁMENIE

• REGIONÁLNY COVID ŠKOLSKÝ AUTOMAT

Okres Lučenec je od 03.05 .2021 ( pondelok) ešte stále v III. stupni varovania  - bordový okres - do školy nastupujú naďalej iba končiace triedy 2.D, 3.B, 3.C a 4.A .

• OZNÁMENIE

• REGIONÁLNY COVID ŠKOLSKÝ AUTOMAT

Keďže je okres Lučenec od 26.4.2021 ( pondelok) ešte stále v III. stupni varovania  - bordový okres - do školy nastupujú naďalej iba končiace triedy 2.D, 3.B, 3.C a 4.A .

• NÁSTUP DO ŠKOLY

• OD 19.4.2021 nastupujú  na prezenčné vzdelávanie v škole iba ročníky 2.D, 3.B, 3.C a 4.A .

Otatné triedy môžu nastúpiť do školy iba od toho dátumu, keď bude okres Lučenec v rámci COVID AUTOMATU na mape v ružovej farbe.

Držme si palce, aby to bolo čo najskôr !