• 26sep
          • ERASMUS+

Po kratšej prestávke, pre pandemické opatrenia, sa 7 žiakov našej školy zúčastní v rámci projektu ERASMUS+ "pracovného" pobytu v Budapešti. Chlapci budú počas troch týždňov zbierať skúsenosti formou práce v rámci svojho študijného odboru v súkromných firmách. Veríme, že okrem pracovných skúseností chlapci získajú aj vedomosti a zážitky v Budapešti, ktoré je známe svojou krásou a zaujímavosťami..

Šťastnú cestu chlapci a veľa príjemných zážitkov!!!!!!

• 26sep
          • OZNÁMENIE

Oznamujeme Vám, že dňa 28. septembra 2021 je možné očkovať sa v telocvični Základnej školy Štefana Koháriho II. s VJM na adrese: Mládežnícka 7 Fiľakovo. Očkovať sa bude od 13:00 do 18:00.

Žiaci, ktorí prejavili záujem na začiatku školského roka sa môžu zúčastniť očkovania od 13 :00 do 14:00.

Plánované očkovanie na stredných školách bude prebiehať vakcínami:Comirnaty - Pfizer/BioNTech - dvojdávková vakcína,Janssen - Johnson & Johnson - jednodávková vakcína, možné očkovať len vo veku 18+.

Nutnosťou pri neplnoletých deťoch je na očkovanie prísť v sprievode zákonného zástupcu alebo splnomocnenej osoby.

Pri registrácii na mieste sa uvádza kontakt na mobilný telefón, kam príde SMS s pozvánkou na očkovanie druhou dávkou (v prípade vakcíny Comirnaty - Pfizer/BioNTech).

Prípadné otázky smerujte na email krempasky@hurricane.sk.

V prípade potreby sa môžete ozvať aj na  služobné tel. číslo +421948 199 563.

Toto oznámenie Vám prináša - Mobilné očkovacie centrum v Banskobystrickom kraji.