• READYCON

READYCON je najväčšia online konferencia prinášajúca najnovšie poznatky o meniacom sa trhu práce priamo do tried stredných škôl po celom Slovensku.

Z tohoto dôvodu sme sa rozhodli, že sa tejto konferencie zúčastníme aj my.

Cieľom konferencie READYCON je poskytnúť študentom prehľad o aktuálnych trendoch a možných scenároch budúcnosti, aby vedeli podnikať kroky, ktoré im pomôžu nájsť uplatnenie v rýchlo sa meniacom pracovnom prostredí.

Okrem trhu ako celku sa  v druhej časti konferencia zameriava na budúcnosť práce v oblastiach Elektrotechniky, Strojárstva a Obchodu.

Prednášky sú zaujímavé, pokračujeme až do 12,45.

• HODINA DEŤOM

Oznamujeme Vám, že ako každý rok aj tento rok sa zapájame do celoslovenskej akcie "Hodina deťom"  pre všetky deti na Slovensku. Naši žiaci budú 21.10.2021 ( štvrtok) v uliciach mesta pre tieto deti vykonávať zbierku. Prosím Vás prispejte, ak viete, je to pre dobrú vec.

V škole budeme túto zbierku z technických príčin vykonávať 20.10.2021 v stredu. Pripravte si peniažky :-)