• Ponuka

• PONUKA 2023

• Obchodná verejná súťaž na predaj prebytočného majetku SOŠ-Fiľakovo

SOŠ vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž:

na predaj súboru prebytočných hnuteľných vecí v celosti  za nasledovných  podmienok:

1. Výberového konania sa môžu zúčastniť fyzické alebo právnické osoby.

1. Výška minimálnej  ponúknutej ceny za súbor hnuteľných  veci je

minimálne 2637,50 €

Inventárne číslo

Názov majetku

Primeraná  cena v EUR

Nadobúdacia cena v EUR

Rok nadobudnutia

Stav majetku

Zostatková cena v EUR

MVLC437YC

Nákladný príves

Opotrebovaná,  oprava neekono-

MVLC505AB

Traktor zetor LC 505AB

MVLC631AD

Pick upLC631AH

MVLC738YA

TRAKTOROVÝ prívesLC738YA

1986

mická

V priloženej  zmluve, prihláške  žiadateľ uvedie:

1. ponúkanú cenu
          1. písomný záväzok uchádzača, že splní podmienky kúpnej zmluvy  tak, ako sú uvedené vo vyhlásení tejto súťaže.

Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo zmeniť podmienky súťaže, alebo súťaž zrušiť podľa § 283 zákona č. 513/1991 Zb. Obchodného zákonníka v platnom znení,

alebo odmietnuť všetky predložené návrhy podľa § 287 ods. 2 zákona č. 513/1991 Zb. Obchodného zákonníka v platnom znení a ukončiť súťaž ako neúspešnú. Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo predĺžiť lehotu na vyhlásenie výsledku súťaže.  V prípade, že vyhlasovateľ zmení podmienky obchodnej verejnej sútťaže, alebo ju zruší, oznámi túto skutočnosť všetkým prihláseným účastníkom písomnou formou.

Vyhlasovateľ oznamuje, že podmienky kúpnej zmluvy  nasledovné:

1. budúci kupujúci  sa zaväzuje platiť ponúknutú cenu za majetok  bez možnosti jej zníženia po predložení ponuky .
          2. budúci kupujúci sa zaväzuje zabezpečiť dopravu hnuteľných vecí na vlastné náklady.
          3. úspešný uchádzač podpíše do 5 dní odo dňa doručenia oznámenia o výsledku výberového konania kúpnu zmluvu.

Uzávierka prihlášok  (predloženie ponúk)  do obchodnej verejnej súťaže bude   dňa  15.03.2024 do 13.00 hod. Otváranie obálok bude dňa 20.3.2024 o 15.00 hod.

Prihlášky (ponuky) budú zasielané poštou, alebo osobne doručené na sekretariát SOŠ Fiľakovo v zalepených obálkach s označením :

„ NEOTVÁRAŤ     OVS na kúpu súboru hnuteľných vecí“

SOŠ Fiľakovo

J. Kalinčiaka 8

98601  Fiľakovo

V obálke účastník predloží:

1. Kúpna Zmluva

Prihlášky (ponuky) doručené po termíne budú neotvorené uložené ako príloha dokumentácie k predmetnému konaniu s označením  „doručené po uzávierke“.

. Vyhodnotenie súťažných návrhov sa uskutoční  20.3.2024

Vyhlasovateľ bude písomne informovať neúspešných účastníkov súťaže o výsledku súťaže do  7 dní od vyhodnotenia súťaže.

1. V prípade potreby objasniť údaje uvedené vo výzve, môže ktorýkoľvek z uchádzačov požiadať o ich vysvetlenie priamo u Ing. Attila Varga 0905 724001
          2. Vybraný návrh súťaže vyhlasovateľ oznámi účastníkovi v lehote do 5 dní od vyhodnotenia súťaže.

Ing. Varga  Attila  v. r.

Vo Fiľakove  26.2.2024

• Tlačivá